Sigfrid Södergren Oljemålning

557316

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): Motiv från Franska Kongo, oljemålning på duk, signerad och daterad -61. Ca 85x56 cm.

färgbortfall, tryckskada på duk

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sigfrid Södergren Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4156806
1 600
4156757
4156805
4156757
1 400
4156754
1 300

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.