Hänge Broscher 2 st

557303

HÄNGE, förgyllt silver, fasettslipade almandingranater, BROSCHER, 2 st, silver, markasiter samt skurna snäckskalskaméer med dekor av klassicerande kvinnofigurer, 1900-talets mitt, hängets höjd ca 38 mm, broschernas höjd 30 resp. 50 mm

Guld/Smycken

Hänge Broscher 2 st

Budhistorik (2 bud)

4152686
500
4147383

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.