Armband 18 k guld

557297

ARMBAND, 18 k guld, Italien/Vicenza, 1900-talets mitt, ledad länk med delvis strukturerad yta, längd ca 19 cm, vikt ca 23,2 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Armband 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
4152705
4 600
4152281
4 400
4151756
4 200
4147520
4147500

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.