Lisa Rinnevou färglitografi

557274

LISA RINNEVUO (född 1972): Friendship, signerad Lisa Rinnevou, 218/225, färglitografi, ca 42,5x61,5 cm

Tavelvagn 1

Lisa Rinnevou färglitografi
Budhistorik (15 bud)
4154271
4154044
4153410
1 900
4152942
1 800
4153408
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.