Joakim Allgulander

557249

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magic Mushroom", signerad och numrerad 12/15, Gicléetryck/screentryck bladstorlek 71x60 cm

Tavelvagn 1

Joakim Allgulander
Budhistorik (10 bud)
4151251
4150979
1 900
4150954
1 800
4150951
1 700
4150950
1 600

Slutpris SEK:
182 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.