Erik Olson oljemålning

557238

ERIK OLSON (1901-1986) "Refsnaes Danmark", olja på pannå, signerad och daterad 43, ca 21x29 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4150168
6 600
4150172
6 400
4150168
6 200
4150171
6 000
4150168
5 800

Slutpris SEK:
6 600
600 EUR, 693 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.