Philippe de Rougemont oljemålning

557206

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Porträtt av Erik Åsberg, signerad och daterad Ph de Rougemont 1921, olja på duk, 115x73 cm

Rum 9

Budhistorik (18 bud)
4153313
2 600
4153314
2 600
4153313
2 400
4153308
4145178

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.