Mattor

556993

MATTOR, 4 st, varav: 2 st Kina, Beluch, Sarough, respektive ca 64x119, ca 64x131, ca 83x144, ca 77x118 cm

Mattor från Kina med skador, lagningar

Mattor/Textilier

Mattor

Budhistorik (20 bud)
4152888
1 400
4152384
1 300
4152833
1 300
4152384
4152324

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.