Matbord i teak

556981

MATBORD I TEAK Okänd formgivare, 1950-tal, höjd 74 cm, 180x89 cm

bruksslitage, repor

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matbord i teak

Budhistorik (9 bud)
4151972
1 400
4151656
1 300
4151971
1 300
4151656
4151969

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.