Bordslampa

556887

BORDSLAMPA, möjligen Stilnovo, Italien 1950-tal, stomme i mässing samt ställbar skärm i lackerad plåt, höjd ca 40 cm

ytslitage

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bordslampa

Budhistorik (27 bud)
4149997
12 500
4150000
12 000
4149997
9 600
4149999
9 400
4149997
8 000

Slutpris SEK:
12 500
1 221 EUR, 1 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.