Fernadez Arman skulptur

556875

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Les Amantes", signerad, 87/150, brons, höjd inklusive stensockel ca 28 cm

ytslitage samt lös fäste vid sockeln

Konst, Skulpturer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fernadez Arman skulptur

Budhistorik (10 bud)
4150078
4 200
4150553
4150078
3 800
4149187
3 600
4147530

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.