Ardy Strüver, blandtekniker

556871

ARDY STRÜWER (född 1939): Två surrealistiska motiv, signerade och daterade 63 resp 64, blandteknik på papper, ca 20x28 resp. 24x34 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ardy Strüver, blandtekniker

Budhistorik (1 bud)

4147652
2018-07-06 18:29:09

2018-07-08 kl 19:54
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.