Bruno Mathsson Jetsonfåtölj

556818

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Jetson, DUX, klädsel i svart skinn, sittväv i Ironsideväv, benställning i förkromat stål, nackkudde, höjd ca 100, sitthöjd ca 40 cm

sittväv med bristningar, slitage och skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 8

Bruno Mathsson Jetsonfåtölj

Budhistorik (23 bud)
4150123
4 600
4148767
4 400
4148653
4 200
4148326
4148321
3 200

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.