Riddare och häst oljemålning

556758

ITALIENSK KONSTNÄR (1700-tal): Riddare och häst, olja på duk, ca 19x14,5 cm

Möjligen framgment från större målning, krackeleringar, färgbortfall, uppfodrar på pannå

Konst, Äldre måleri

Riddare och häst oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4152002
1 900
4151593
1 800
4151593
1 700
4141312
1 600
4141312
1 400

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.