Jan Horemann d.ä. oljemålning

556757

JAN HOREMANN, d.ä. (1700-tal), tillskriven: Kroginteriör, olja på duk, ca 40x59 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Jan Horemann d.ä. oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4151755
6 200
4151762
6 000
4151755
5 600
4151761
5 400
4151755
5 200

Slutpris SEK:
6 200
563 EUR, 605 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.