David Teniers hans efterföljare oljemålning

556756

DAVID TENIERS (1700-tal), hans efterföljare: Byscen, olja på duk, ca 59x84 cm

Uppfodrad, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (7 bud)
4151883
6 200
4151591
6 000
4149883
5 400
4146934
5 200
4143012
5 000

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.