Byrå

556755

BYRÅ, 1800-talets första hälft, troligen Danmark, fanérad i mahogny, dekor av inläggningar, förgyllda beslag, nyckelbussningar i ben, höjd ca 85, 107x51 cm

Nyckel saknas, flammig yta, torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå

Budhistorik (9 bud)
4151943
2 400
4151674
4150941
4150644
4150643
500

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.