Korg silver

556744

KORG, silver samt blå glas insats, hänklar, genombruten dekor, empire, otydliga stämpar, Sverige 1817, höjd ca 20.5 cm, längd ca 30 cm

Slitage, anlöpning, bucklor, repor, ställvis är reparbete trasig, insatsen är troligen ej tillhörande

Silver, Övriga silverföremål

Korg silver

Budhistorik (2 bud)

4152714
4150182
500

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.