Stolar senempire

556742

STOLAR, 4 st, senempire, 1800-talets första hälft, björk, klädda i ljusbrun sammet, sitthöjd ca 45 cm

Senare renoverade och kompletterade, senare omklädda, torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar senempire

Budhistorik (4 bud)

4159573
450
4158371
4158205
4156622

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.