Matbord Regencystil

556460

MATBORD, regencystil, 1900-talets andra hälft, tre delar samt två iläggsskivor, 3 pelarben med benavslut med tassar/fothylsor och hjultrissor i metall, höjd ca 76, totallängd ca (90+90+95+45+45) 365 x 121 cm

Bruksslitage, ett hjul defekt men medföljer i påse

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matbord Regencystil

Budhistorik (18 bud)
4158294
5 400
4158208
5 200
4158293
5 200
4158208
5 000
4158284
4 800

Slutpris SEK:
5 400
491 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.