Stolar i regencystil

556351

STOLAR, 12 st., i regencystil, trol 1900-talets senare hälft, höjd 85 cm, sitthöjd ca 46 cm

Fläckar kan förekomma på klädsel, smärre repor på stommar

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Stolar i regencystil

Budhistorik (39 bud)
4157972
17 000
4158364
16 500
4157972
16 000
4158363
15 500
4157972
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.