Bergère med fotpall

556346

BERGÈRE MED FOTPALL, Louis quinze-stil, 1900-tal, höjd 105 cm, bredd 75 cm, pallens mått ca 45x70x40 cm

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bergère med fotpall

Budhistorik (5 bud)
4157971
4157967
850
4157966
550
4157955
4157896

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.