Peder Duke färglitografi

555314

PEDER DUKE (1938-2003): Gult möte, signerad och daterad 1991, 18/300, färglitografi, ca 33x32 cm

Rum 9, Vagga 1

Peder Duke färglitografi
Budhistorik

2018-07-09 kl 21:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.