Lavoar, 1900-talets början

547784

LAVOAR, 1900-talets början, ådringsmålad furu i ädelträimitiation, uppsatshylla av marmor, beslag av mässing, höjd ca 101, längd ca 64, djup ca 50 cm

Slitage, ställvis mindre färgbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Lavoar, 1900-talets början

Budhistorik (7 bud)
4161097
550
4160417
500
4161096
500
4160417
450
4158372

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.