Lokor

543284

LOKOR, 2 par, 1800-tal, bemålad, skuren dekor, ett par läderskoda, längd 64-66 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse, Allmoge

Lokor

Budhistorik

2018-05-13 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.