Margareta Köhler, tillskriven, fåtölj, Futurum

528175

MARGARETA KÖHLER, tillskriven, fåtölj, Futurum, Stockholm 1930-tal, originalklädsel i citrongul sammet, ben i ek, höjd 94 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer, Design, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
4022760
12 000
4022759
10 500
4022747
10 000
4022742
8 000
4022740
6 800

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.