Pop & Rock - Hagström Viking gitarr

528026

HAGSTRÖM, halvakustisk elgitarr, Viking, 1960-tal, serienummer 714774, i modern gigbag

Bruksslitage, smärre krackeleringar/lacksprickor, viss korrosion på mikrofonerna, skruvhål efter humbucker i stalläge, lös potentiometer gör att stallmikrofonen volym ej kan regleras

Pop/Rock, Instrument, Tema

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
4071826
4 400
4071821
4 200
4070737
4070425
3 600
4067897
3 200

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.