Jalmari Ruokokoski

526375

JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) Stilleben
Sign. 1933. Olja på duk 85x108 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Jalmari Ruokokoski

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4045701
880
4042371
700
4040281
500
4040201
30

Slutpris EUR:
880
9 186 SEK, 1 033 USD
Utropspris EUR:
3 000-4 000