Peace Politisk konst

525367

PEACE, signerad och daterad 79, collage/blandteknik, ca 52x40 cm

Oramade, hanteringsveck

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 2

Peace  Politisk konst

Budhistorik (4 bud)

4001726
4001725
900
4001721
700
3987117

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.