Eemu Myntti

524329

EEMU MYNTTI (1890-1942) "Landskap, Cagnes"
Utförd 1923. Olja på duk 39x55 cm.

Proveniens: Tikanojas konsthem.

Södra kajen 14, Helsingfors

Eemu Myntti

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4044214
700
4042368
500
4038834
200
4038700
100

Slutpris EUR:
700
7 307 SEK, 822 USD
Utropspris EUR:
2 000-3 000