Kerstin Abram Nilsson Politisk konst

521853

KERSTIN ABRAM-NILSSON (född 1931): Babels torn, signerad och numrerad 8/25, färglitografi, ca 82x60 cm

Oramad, veck, fläckar

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Budhistorik

2018-05-01 kl 10:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.