Torun Bülow Hübe ring 18 k guld

519602

TORUN BÜLOW HÜBE, ring, 18 k guld, vändbar platta med planslipad pärlemor resp. labradorit, Georg Jensen, Denmark, design no 1419 B, stämplad TORUN, ringstorlek ca 16,5 mm, total vikt 6,5 g

Stenar med repor

Guld/Smycken, Ringar, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (45 bud)
4022135
16 500
4022133
16 000
4022129
15 500
4022127
15 000
4022121
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.