Ilka Pärni

527470

ILKA PÄRNI (född 1959): Komposition, signerad och daterad I. Pärni -1986, blandteknik på papper, ca 19,5x19,5 cm

Fack 8

Ilka Pärni

Budhistorik (2 bud)

3974110
3961265

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.