Per Stenius

527314

PER STENIUS (1922-2014), "Hardwar-Evening", signerad A tergo och daterad -12, olja på dukpannå 60x49 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Per Stenius

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
3982299
3978101
3959045
200

Slutpris EUR:
8 351 SEK, 939 USD
Utropspris EUR:
1 600-1 800