Mikko Laasio

527160

MIKKO LAASIO (1913-1997), Stilleben på gult, signerad och daterad -64, olja på duk 46x61 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Mikko Laasio

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3983465
200
3983464
190
3979873
180
3970545
170
3963635
160

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR:
500-700