Fritz Jakobsson

527159

FRITZ JAKOBSSON (1940-), "Flamländskt", signerad och daterad 1975, olja på duk 50x60 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Fritz Jakobsson

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
3978104
900
3961440

Slutpris EUR:
900
9 395 SEK, 1 057 USD
Utropspris EUR:
2 000-2 500