peder Duke, färglitografi

525329

PEDER DUKE (1938-2003): Gult möte, signerad och daterad 1991, 13/300, färglitografi, 33x32 cm

Rum 9, Vagga 2

peder Duke, färglitografi

Budhistorik (1 bud)

3937326
2018-04-02 21:35:15

2018-04-02 kl 21:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.