Göran Augustson

524318

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012), "Consordino", signerad och daterad -94, gouache på masonit 29,4x36,7 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Göran Augustson

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3981995
440
3978096
420
3974628
3970158
380
3961431
200

Slutpris EUR:
440
4 593 SEK, 517 USD
Utropspris EUR:
800-1 000