Nandor Mikola

524240

NANDOR MIKOLA (1911-2006), Växt, signerad och daterad 2000, akvarell 73x53 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Nandor Mikola

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
3969319
220
3961427
200

Slutpris EUR:
220
2 296 SEK, 258 USD
Utropspris EUR:
800-1 000