Nanny Still

515654

NANNY STILL, vas, "Saturnus", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy.
Ljusblått/lilaskiftande (neodym) glas, 1960-tal.
Diameter 22,5 cm.

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Nanny Still

Budhistorik (12 bud)
Bud EUR
3983438
380
3983437
360
3983436
340
3983434
320
3983247

Slutpris EUR:
380
3 729 SEK, 459 USD
Utropspris EUR:
600-700