Anitra Lucander

515355

ANITRA LUCANDER (1918-20009)
Stilleben med äpplen
Signerad, olja på duk 41x50 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Anitra Lucander

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
3983718
1 750
3983710
1 700
3983643
1 650
3983641
1 600
3971514
1 550

Slutpris EUR:
1 750
17 378 SEK, 1 988 USD
Utropspris EUR:
2 500-3 000