Lea Kauppi

515076

LEA KAUPPI (1917-1999)
"Solnedgång på Karlö"
Signerad och daterad -88, olja på duk 90x70 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Lea Kauppi

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
3984123
900
3984104
860
3984101
3983715
780
3983704
760

Slutpris EUR:
900
9 395 SEK, 1 057 USD
Utropspris EUR:
1 500-2 000