Christina Snellman

514220

CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014)
Blomsterstilleben
Signerad och daterad 1963, olja på duk 100x50 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Christina Snellman

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
3984316
3984315
740
3984314
720
3984313
700
3984312
600

Slutpris EUR:
7 944 SEK, 909 USD
Utropspris EUR:
1 000-1 500