Oljemålning 1800-tal

528449

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med figurscen, olja på duk, ca 65x90 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3894198
3 200
3894196
3894195
2 800
3894194
2 600
3894191
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.