Pierre Chenet skulptur

528419

PIERRE CHENET (1900-tal), skulptur i form av tjur, stämplad Chenet, patinerad brons, höjd ca 20, längd 40 cm.

Konst, Skulpturer

Pierre Chenet skulptur

Budhistorik (24 bud)
3894289
6 800
3894227
6 600
3894224
6 400
3894223
6 200
3894221
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.