Ulf Trotzig

528416

ULF TROTZIG (1925- 2013): Stilleben, signerade och daterad Ulf Trotzig 56, 36/125, torrnål, bildmått ca 43x29 cm

Gulnader

Tavelvagn 3

Ulf Trotzig

Budhistorik (3 bud)

3881392
3880752
3878275

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.