Åke Axelsson pallar Gärsnäs

528415

ÅKE AXELSSON, pallar, 4 st, modell 127 för Gärsnäs, utförda i bok, stämplade och daterade undertill 1988-11-07, höjd ca 44 cm

Möbler, Stolar, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Åke Axelsson pallar Gärsnäs

Budhistorik (11 bud)
3894136
3882254
3882254
850
3886783
3882254
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.