Kjell Åslund oljemålning

528400

KJELL ÅSLUND (född 1948): Stilleben med äpplen, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2011, olja på pannå, ca 62x45 cm

Fack 6

Kjell Åslund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3893146
3878793

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.