Kjell Åslund oljemålning

528398

KJELL ÅSLUND (född 1948): Kvinna, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2011, olja på pannå, ca 69,5x55 cm

Tavelvagn 1

Kjell Åslund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3893868
3893728
3883546
1 900
3883545
1 800
3883543

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.