Carl Fredrik Reuterswärd grafik Modern konst

528393

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (4) Kompositioner, signerade Reuterswärd, numrerade 33/200, färglitografier, ca 54x42 cm, oramade

Konst, Grafik, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (3 bud)

3932832
600
3930643
550
3922320
500

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.